RODO

Od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Poniżej zamieszczamy informacje dotyczące danych osobowych przetwarzanych przez Fundację TPSW. Wiadomość umieszczamy w celach informacyjnych, nie jest wymagane żadne działanie lub kontakt z Fundacją.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja TPSW. Dysponujemy danymi: adresem e-mail lub numerem telefonu komórkowego i adresem e-mail. Państwa dane używane są wyłącznie w celu kontaktów związanych z działaniami statutowymi i nie są nikomu udostępniane.

Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, a także, na żądanie, sprostowania, usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania.

Marek Sołtys
Prezes Zarządu Fundacji TPSW
Czcionka
Kontrast