MAZOWSZE

 

 

„Kaleka czy COOL-awy, Mazowsze”,

W ramach projektu dofinansowanego przez Województwo Mazowieckie, zrealizowaliśmy Szkolenia Dzieci i Młodzieży, w następujących Placówkach:

2011 (48 klas):
– LO 1, Płońsk, Płocka 56
– SP 2, Małkinia Górna, Leśna 15
– Gim 2, Małkinia Górna, Leśna 15
– SP, Nowa Wieś, Główna 96
– SP, Wolkowe 1
– SP, Boguty-Pianki, Jana Pawła II 62
– Gim, Boguty-Pianki, Al. Papieża Jana Pawła II 62
– SP, Olszewo-Borki, Broniewskiego 17
– ZS 2, Otwock, Pułaskiego 7
2013:
– Gim im.Romualda Traugutta w Serocku, Pułtuska 68
– SP im.Tadeusza Kościuszki w Blędowie, Stary Rynek 9
– Gim im.Krzysztofa K. Baczyńskiego, Szkolna 7a, Jasieniec
– SP, Pielarska 47, Piekary mazowieckie
– ZS w Łajskach, Kościelna 63
– SP im. 25 Pułku Artylerii Pancernej w Mszczonowie, Warszawska 27
– Gim im. Edwarda Krasińskiego, Kubickiego 3A Radziejowice Mazowieckie
– SP im. Marii Skłodowskiej Curie w Piastowie, Krakowska
– Gim Kard. Wyszyńskiego w Wiskitkach
– SP im. Prof Zbigniewa Religi, Miedniewice 86, Wiskitki

 2014:
– GIM w Orońsku, Szkolna 3
– ZS w Szydłowcu, Wschodnia 57
– SP nr 2 w Szydłowcu, Wschodnia 19
– ZO w Niemojkach
– ZSP w Niwiskach, Rynek 21
– SP w Czuchlebach 61
– ZSW w Huszlewie
– ZS w Olszance
– GIM w Gliniance, Napoleońska 53a

 2016:
– PS  1, Pruszkowska 21c, Raszyn
– SP im. Wandy Chotomskiej, Bogucin 64
– SP w Wyrozębach-Podawcach, gm. Repki
– SP w Augustówce, Kolejowa 2
– SP w Olszycu Szlacheckim, Olszyc Szlachecki 25
– SP im. Ks. Jana Twardowskiego, Człekówka 62
– SP Jabłonna Lacka, Klonowa 6
– SP, Siedzów 30A, gm. Sobienie-Jeziory
– SP  Bojmie 33, 08-122 Bojmie
– PS 6, Parkowa 8, Głosków-Letnisko

 2017:
– P 1i, Pod Topolą, Raszyn, Pruszkowska 21 c
– ZS 2, Otwock, Pułaskiego 7
– SP w Słupicy, Słupica 1
– ZS w Komorowie, M.Dąbrowskiej 12/20
– SP w Stany Dąbrówka
– SP 18, Domanice Kolonia
– SP w Kołbieli, Szkolna 5
– SP w Malcanowie,Mazowiecka 55
– SP Glinianka (siedziba czasowa Malcanów)
– SP Glinianka, Napoleńska 53a
– SP 4 w Pruszkowie, Hubala 4

Czcionka
Kontrast