Niezwykła aukcja młodych jubilerów i ich mistrzów…

 

Młodzi jubilerzy kończący jedną z nielicznych już szkół jubilerskich w Polsce, otrzymali szansę pokazania swoich prac przy okazji Salonu Artystów Rzemiosła www.salonartystow.pl . Zapraszamy do udziału w Imprezach nie tylko Warszawskiej. Ta wystawa ma za zadanie przedstawić artystów rzemieślników nie tylko jako kreatywnych twórców, ale również jako atrakcyjnych partnerów biznesowych oraz solidnych usługodawców z niepowtarzalnym asortymentem ekskluzywnych produktów.
 
Jako młodzi i prężni, postanowili hucznie wystartować w tym trudnym biznesie, pomagając także innym. Stąd przy okazji zrodził się pomysł aukcji charytatywnej na rzecz naszych przyjaciół z fundacji: Towarzystwo Przyjaciół Szalonego Wózkowicza. Działają oni na rzecz osób z niepełnosprawnością, ze szczególnym nastawieniem na osoby poruszające się na wózkach.
Prezentowane prace wykonali na rzecz fundacji, a całkowity dochód z licytacji zasili ich cele statutowe. Do akcji dołączyli także mistrzowie, których prace zobaczycie juz wkrótce…

Aukcje odbędą się w Internecie startujemy 18.05 szczęśliwie o godzinie 13-nastej, część z prac zlicytujemy na żywo w Centrum Cybernetyki podczas Piątego Salonu Artystów Rzemiosła, aukcja startuje o 12-nastej 19 maja 2012 roku ul.Cybernetyki 2 w Warszawie.
 
 

Gorąco zapraszamy do dołączenia do wydarzenia gdzie przez najbliższe dwa tygodnie prezentowane będą prace aukcyjne:
 
http://www.facebook.com/events/391463444231696/?ref=nf
 

Zachęcamy gorąco do udziału w aukcjach poniżej kilka ciekawych prac, które zostaną zlicytowane podczas aukcji