Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania kalendarza, wystawy i konferencji. Ogromnie doceniam Wasz trud, zaangażowanie i bez Waszej pracy nie zrobiłbym nic.

Dziękuję Andrzejowi Wiktorowi (foto) i całej ekipie produkcyjnej: Edycie, Bogdanowi, Agnieszce P. Dziękuję innym zaangażowanym w sesję.

Dziękuję bardzo gorąco modelom, których można zobaczyć w kalendarzu.

Dziękuję szczególnie gorąco naszej ekipie TPSW, ludziom którzy pracowali w cieniu wydarzeń, siedzieli przy dokumentacji, prowadzili samochód, zajmowali się obsługą sesji i konferencji. Są to prawdziwi bohaterzy naszych działań: Agnieszka W. (moja prawa ręka i mistrz żmudnej papierkowej roboty), Ani M. (od księgowości i finansów), Waldkowi i Grzesiowi (za niesamowity catering na konferencji – pracowali cała noc! ale było bardzo smakowite), Markowi (kamerzyście), Danielowi (mistrzowi kierownicy, mimo, że nam dach zadrapał), Robertowi i Przemkowi (od wieszania obrazów i dźwięku) Michałowi vel Ojciec, Malwinie, Agnieszce B. , Piotrusiowi (od strony internetowej), wolontariuszom pod wodzą Michała W., Kasi S. (od cudnych zdjęć i backstage’u), Adrianowi (od składu filmu, który złoży) .

Dziękujemy innym zaangażowanym w konferencję: Jarosławowi Kuźniarowi (prowadzenie), Agnieszce P. (od nerwów i organizacji) i Kasi (za pomoc w realizacji), Monice K, Arkowi i Robertowi (modele – których nie wywołaliśmy na scenę  i bardzo mi za to wstyd), Agacie, Ewie i Zbyszkowi (którzy stanęli na scenie obok nas).

Dziękujemy Mediom za przybycie i przychylne recenzje.

Dziękuję wreszcie naszym Ambasadorom Codziennej Akceptacji i Zacnym Gościom, którzy nas zaszczycili swoją obecnością.

Dziękuję za ogromny ładunek ciepła, optymizmu, za waszą pracę i że byliście razem ze mną. Otrzymałem Europejską Nagrodę Obywatelską, ale największą nagrodę dostałem od Was. I Wam tę nagrodę przekazuję.

Proszę o wybaczenie jeśli kogoś nie wymieniłem oraz za błędy i niedociągnięcia. Obiecuję się poprawić na przyszłość.  Marek Sołtys