Wigilia 2010 – Pomogli nam!

1. za udostępnienie nam miejsca na biesiadę wigilijną i spędzenie tego ogromnie ważnego wieczoru w Galerii Apteka Sztuki przy al. Wyzwolenia 3  dziękujemy Pani Ani Machalicy, szefowej Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi”. Są to dobre anioły naszej Wigilii. Dziękujemy za udostępnienie galerii na zorganizowanie spotkania wigilijnego!

2. Za grubo ponad 200 paczek (zdjęcie): Dorocie i Markowi I. z Natolina z rodziną i  przyjaciółmi, Kasi Rowerzystce z Zielonki z bliskimi, Alece Polis, Piotrrowi G. z Natolina z rodzinką, Magdalenie z błękitnymi oczyma, Iwonie z Pomocnej Łapy, Ewelinie Sz., Sylwkowi&Bernardowi z rodzicami, Agnieszce S., Rudej, Kurnikowi, Asi z Mamą, Michałowi z Pauliną z Bielan, Robertowi Brzydalowi z rodziną, Danielowi Z., Jackowi i Karolowi, klubowi miłośników Spajka,

METRu WARSZAWSKIEmu (100 paczek), Monice S. z Mamą, Pani Elżbiecie K. z córką Anią B. (super wkładka do paczek!), rodzinom Państwa S. i M. z Łukty k.Olsztyna, Fundacji Odnowa, Fundacji VIA, miłej Uli sąsiadce, Asi i Zuzi, Kotletowi z małym maltańczykiem , Kacprowi z najbliższymi, Joannie z Natolina, Państwu R. z Żoliborza, rodzinie K.M. z Żelazowej Woli, Danielowi Ł. radnemu ze Śródmieścia, Agnieszce B. z rodziną, Małgosi T., Qubbie i Dzikiemu, Comie i Ulce, Robertowi z Hamburga i Pani Jadzi z cukierni.

Dziękujemy Łukaszowi za większą ilość butów!

3. Za pomoc finansową:

- stowarzyszeniu kobiet biznesu Polish Professional Women Network (PWNet) za zorganizowanie licytacji na rzecz TPSW. Szczególne podziękowania składamy na ręce Pani Małgorzaty Nowak-Niedźwiedzkiej. Dziękujemy!

- Panu Pawłowi T. z Gdańska, Małgorzacie T., Jakubowi Marii W., Stanisławowi Z. oraz Małgorzacie N.-N.

4. Za gotowe produkty na kolację wigilijną oraz pomoc bezpośrednią przy pracach kulinarnych:

– kucharzowi Radkowi! – ryba po grecku była pyszna!

- Mateuszowi i jego niesamowitej mamie Iwonie P. ze Starachowic za cała masę genialnych pierogów z kapustą i grzybami!

- Ani M., Oli Duszyńskiej i Małgorzacie T. i jednej Pani za ciasta na Wigilię; Dorocie i Mai Komorowskiej za ciasteczka i pierniki.

- Restauracji HALKA (Pańska 85) za rybki smażone, sałatkę śledziową i kompot z suszu!

- Agnieszce Brzozowskiej i jej mamie ze Śródmieścia za smakowitą sałatkę oraz ogromną pomoc w trakcie wigilii.

- Agnieszce W. za kutię :) , Ewie M (wielbicielce Spajka) za banany, Norbertowi i Lidce za uszka.

5. Osobom bezpośrednio pomagającym na wigilii: - Ani M. bez której byśmy chyba zginęli, Szymonowi S., Grześkowi Ł., Agnieszce z Mamą, gościom którzy nam pomagali sprzątać (a tak!), Danielowi za pomoc przed wigilią, Sławkowi za koordynację i muzykę, Romanowi za ogromną pracę jaką włożył przed, w trakcie oraz po wigilii (zaimponował mi!), oraz Ani Machalicy, szefowej Otwartych Drzwi, która nie dość, że nas gościła to jeszcze pomagała sprzątać.

6. Asystentom podróży, kierowcom z samochodami – za pomoc w transporcie ludzi: Markowi I., Danielowi Ł., M.Cz. która przywiozła ludzi z Pragi, Marcie  J, Marcinowi M., Panu Jarosławowi Gugała z Polsatu (za busa z podnośnikiem dla wózków),

7. SIGMA CATERING, firmie która wypożycza nam prawie całą zastawę na stoły.

8. Szkole Podstawowej nr 310 przy ul. Hawajskiej 7 – od której pożyczyliśmy stoły.

9. Innym osobom, pomagającym „zza kulis” :), kontaktami, działaniem, poradą: Ewie Ż., Agnieszce P., Kasi Dowbor, Dorocie Warakomskiej, Panu Sadurskiemu (za zespół) oraz wielu dziennikarzom mówiącym o wigilii i ludziom namawiającym innych do pomagania nam.

10. Paniom z OPS-ów oraz innym ludziom pomagającym znaleźć nam Wigiliuszy.

11. Samym Wigiliuszom, że nam zawierzyli ten ważny wieczór!

12. I na koniec, jako, że wigilia składa się z 12 dań a nasza lista z 12 punktów wigilijnego dziękowania, naszym gościom specjalnym, czyli zespołowi śpiewającemu kolędy: Sylwii Wiśniewskiej, Karimowi Martusiewiczowi i Darkowi Malejonkowi, oraz Paniom Dorocie Warakomskiej i Mai Komorowskiej oraz Ani Machalicy. Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia!